Ranking wyciskarek

ranking wyciskarek

Czym się sugerować przy wyborze wyciskarki?

Hurom HG 2G

Ta wyciskarka marki Hurom to model, który zalicza się do klasy Premium. Przygotowywany jest na wysokim poziomie i daje możliwość wykonywania wartościowych soków z warzyw czy owoców. Przy produkcji wyciskarki firma postawiła na bezpieczeństwo i uniknęła stosowania bisfenolu.   (http://sklep.puregreen.pl/wyciskarki-do-sokow/ Dzięki temu sprzęt z pionowym wałkiem pracuje doskonale i daje nam możliwość przygotowywania smacznych soków. Mamy tam jeden wałek, który ma dwie dodatkowe łopatki, które mogą sprawić, że praca będzie bardziej efektywna. Sprzęt będzie wykonywał około 40 obrotów na minutę. Ciekawe będzie to, że mamy zestaw elementów, które ułatwiają nam przeprowadzenie czyszczenia sprzętu. Dzięki temu będzie można myć urządzenie bez jego rozkręcenia na części. 10 lat gwarancji to oczywiście znak jakości tego urządzenia.

Hurom HF 2G Premium

Ten model to kolejna pionowa wyciskarka, która jest przeznaczona do pracy z owocami, warzywami i trawami. W mechanizmie mamy wałek z dodatkowymi podwójnymi łopatkami, które będą poprawiać skuteczność pracy takiego urządzenia. Mimo, że obrotów jest tylko czterdzieści na minutę i tak można pozyskać dużo soku a jednocześnie nie musimy się obawiać, że taki sok okaże się mało wartościowy, co jednak dzieje się w przypadku sokowirówki. Wyciskarka ma specjalne systemy umożliwiające wygodne czyszczenie przez wykorzystywanie dołączonych akcesoriów. Pierwsze opcje płukania już można uruchamiać w trakcie pracy. Pionowe ułożenie wałka sprawia, że sprzęt jest mały. Mamy , oczywiście jak to w marce Hurom, 10 lat gwarancji. 

Hurom HU 700

Jest to świetny jakościowo sprzęt, który daje nam możliwość szybkiego przygotowywania pysznych soków. Urządzenie ma pionowy ślimak wolnoobrotowy, który będzie pełnił zadania zgniatające i wyciskające. Pionowe ustawienie ślimaka przyspiesza wyciskanie soku i ułatwia pracę. Dlatego warto korzystać z tych możliwości jakie otrzymujemy. Omawiany model daje nam komfort i wygodę pracy. Poradzi sobie z owocami i warzywami, które będą twarde. Dla zwykłych wirówek mogą one być problemowe. Długa gwarancja również daje nam pewność, że sprzęt będzie przez lata świetnie pracował.