Wyciskarka do soków Cooksense HD 8801

wyciskarka cooksense HD8801

Cooksense to takie urządzenie, które nie jest bardzo drogie, a jednak zostało przygotowane w doskonały sposób z takich materiałów jak ULTEM, który jest wolny od bisfenoli. Dzięki temu możemy być pewni, że produkt nie będzie wchodził w reakcję z kwasami z soku, a to sprawi, że nie oddaje nic do niego i będzie zachowywać również doskonałą trwałość.

ULTEM to doskonały materiał, który charakteryzuje się świetną wytrzymałością. Można wykorzystywać do pracy właśnie ten materiał, ponieważ pod naporem siły sprzęt nie pęknie a jednocześnie będzie na tyle twardy, że poradzi sobie z warzywami i owocami niezależnie od ich twardości. (http://sklep.puregreen.pl/cooksenseZamontowany w urządzeniu specjalny wałek, który ma dwa liście będzie radził sobie jeszcze lepiej z naciami czy szpinakiem. Sam będzie zaciągać i dawkować materiał do przeróbki, dlatego oczywiście jego możliwości będą jeszcze większe.

Specjalna misa będzie gwarantować między innymi możliwość doskonalszego oddzielenia pulpy od soku. Cooksense HD 8801B to urządzenie wyjątkowe, gdzie poza sitkiem do soków będzie również przygotowany mincer. To rozwiązanie, które pozwala nam poza wyciskaniem soku przygotowywać również specjalne sorbety owocowe, poszatkowane warzywa i pokruszonyy lód. Będzie można również wykonywać homogenizację produktów z mincera.

Dużą zaletą urządzenia będzie silnik, który ma 200W mocy. Większa moc sprawia, że sprzęt będzie sobie mógł bez większych problemów poradzić  z twardymi warzywami. Z drugiej strony takie urządzenie jest mocno energooszczędne. Silnik ma zalety związane z pracą na wolnych obrotach jak i też ma możliwość pracy przy zachowaniu niskiego hałasu w czasie pracy.

Dla wielu osób znaczenie ma również wygląd sprzętów AGD, dlatego mamy nowoczesne urządzenie, które wygląda naprawdę doskonale. Wykonane jest z dobrych materiałów. Umieszczone w urządzeniu gumki czyszczące czy uszczelki nie będą zajmować zbyt wiele miejsca. Lakierowany plastik będzie wyglądał dużo lepiej i powinien się podobać każdemu kto zakupi tę wyciskarkę.