Wyciskarka Cooksense HD

wyciskarka Cooksense HD

- Wyciskarka Cooksense HD to absolutna nowość na naszym krajowym rynku. To, co wyróżnia ją na tle tego typu urządzeń, to to, że łączy w sobie wszystkie zalety dwóch wariantów wyciskarek, a więc zarówno tych poziomych, jak i pionowych. Co więcej, jakość materiałów z których wykonana jest ta machina, jest zdecydowanie warta najwyższej ceny.

Ponieważ to właśnie dzięki materiałom budulcowym, Cooksense HD charakteryzuje się nie tylko cichą, ale i efektywną pracą. Z założenia, omawiane urządzenie jest wyciskarką, co wcale nie oznacza, że nie posiada ona innych funkcji. Cooksense HD jest urządzeniem bez wątpienia wielofunkcyjnym. (http://sklep.puregreen.pl/cooksenseTo wszystko, za sprawą dodatkowego korpusu do mielenia. Dzięki temu urządzeniu, można przygotowywać także wiele zdrowych potraw na każdą porę dnia. Sałatki, sosy, sorbety, zupy dla małych dzieci, kremy kanapkowe - to tylko niektóre z przysmaków, jakie można przygotować za sprawą Cooksense HD. Co jednak najważniejsze, wszystkie dania przyrządzone za pomocą omawianej wielofunkcyjnej wyciskarki zachowają naturalne kolory i świeżość dzięki wolnoobrotowej technologii mielenia.

Cechą charakterystyczną dla Cooksense HD jest wolnoobrotowy mechanizm. Podczas przetwarzania surowca, nie wytwarzana jest żadna zbędna energia. Co się z tym wiąże? Przede wszystkim to, że na otrzymywany produkt nie działa ciepło. Dlatego też, soki, przeciery i sorbety są pełnowartościowe, bogate w minerały, enzymy i witaminy. Końcowy produkt zawiera w sobie również naturalne substancje konserwujące. Dlatego zdrową żywnością możemy cieszyć się właściwie wszędzie - w domu, pracy, szkole. Wystarczy zaopatrzyć się w specjalne pojemniki do przechowywania żywności.

Mimo zaawansowanej technologii wykorzystanej w Cooksens HD, samo korzystanie, jak i czyszczenie tego urządzenia nie wymaga specjalnych kwalifikacji. Na szczególną uwagę zasługuje nowoczesny i kompaktowy design, który sprawia że Cooksens idealnie wkomponuje się w każde wnętrze!