Wyciskarki marki Cooksense

wyciskarka marki Cooksense

Cooksense to firma, która należy do najlepszych producentów wyciskarek wolnoobrotowych. Dzięki temu, że sprzęt będzie wykonywał wolne obroty przygotowywane soki są pełne ważnych dla zdrowia witamin, minerałów, enzymów. Firma została przygotowana przez pasjonatów, którzy cenią sobie zdrowe życie. Swoimi produktami chcą każdemu dostarczać możliwość zadbania o siebie, o swój wygląd i samopoczucie.

Firma swoimi urządzeniami stara się uczyć ludzi jak o siebie dbać. (http://sklep.puregreen.pl/cooksensePośród tych licznych urządzeń, które znajdują się w sprzedaży znajduje się również wyciskarka HD8801. Jest to jeden z lepszych produktów na europejskim rynku, jeśli chodzi o wyciskarki, które są wolnoobrotowe. Poza tym, że sprzęt przygotowywać będzie nam pyszne soki to będzie miał również pożyteczną funkcje mielenia. Sprzęt wykonany został z dobrych materiałów, dodatkowo w taki sposób, że będzie cichy i łatwy w czyszczeniu. Firma stawia oczywiście na wysoką jakość i przygotowuje swoje produkty z materiałów, które dla zdrowia ludzkiego są bezpieczne.

W składzie nie będziemy mieli bisfenoli, które mogą się okazywać szkodliwe. W ramach produkcji wykorzystuje się między innymi ULTEM co jak się wydaje świadczy o jakości, ponieważ będzie to surowiec, który wykorzystuje się przy narzędziach chirurgicznych. Produkt nie ma prawa wchodzić w reakcję z kwasami owocowymi co również będzie ważne. Obecnie przygotowywane urządzenia to właśnie pionowe wyciskarki, które mają również funkcję mielenia. Doskonałe do wyciskania soków, ale sprawdzą się również w momencie, gdy będziemy chcieli przygotowywać sobie sałatki, sorbety czy przeciery. Dzięki mieleniu będzie można przygotowywać sobie placki ziemniaczane czy też domowe masło orzechowe.

Krótki czas wyciskania i wolne obroty to gwarancja, że przygotowywany sok będzie jakościowo doskonały, a dzięki temu, że nie zostanie napowietrzony, będzie można go przechowywać nawet przez dwie doby. Sprzęt radzi sobie ze wszystkimi owocami i warzywami, ale będzie także przygotowywał sok z traw czy kiełków. Dostajemy również Mincer, który daje nam możliwość pokruszenia lodu czy przygotowywania zawiesin i lodów.